Ben je op zoek naar SFP-modules of transceivers? Bij Dustin vind je een ruim assortiment SFP en GBIC voor de switches in je zakelijke computernetwerk.

Een SFP-module (Small Form-factor Pluggable) is in feite een glasvezelmodule die in een SFP-bus of SFP-poort van een ethernet-switch past. Het maakt het makkelijker om ethernetsignalen om te zetten in optische signalen om gegevens over te dragen en te ontvangen. SFP wordt ook wel mini-GBIC (GigaBit Interface Converter) genoemd.

SFP is om een paar redenen een populaire transceiver. Ten eerste biedt een SFP-transceiver snelle communicatie tussen switches en belangrijke netwerkcomponenten. Ten tweede biedt het veel mogelijkheden, want SFP werkt met koper en glasvezel. Ten slotte is zijn de modules hot swappable. Dat maakt het ideaal voor het uitbreiden of aanpassen van bestaande netwerken zonder de hele kabelinfrastructuur opnieuw te moeten inrichten.

Filters

Cisco SFP+ transceiver module 10 Gigabit Ethernet
Product-ID 5010887154 Onderdeelnummer fabrikant SFP-10G-SR-S=
  • Fabrikant Cisco
  • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
  • Type linkerconnector LC/PC multi-modus
+100 over
€ 419Excl. btw
TP-Link TL-SM321A Gigabit Ethernet
Product-ID 5011038733 Onderdeelnummer fabrikant TL-SM321A
  • Fabrikant TP-LINK
  • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
  • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
2 over
€ 27Excl. btw
Aruba Aruba Gigabit Ethernet
Product-ID 5011072565 Onderdeelnummer fabrikant J4859D
  • Fabrikant Hewlett Packard Enterprise
  • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
  • Type linkerconnector LC enkele modus
+100 over
€ 204Excl. btw
TP-Link TL-SM5220-1M V1
Product-ID 5011256733 Onderdeelnummer fabrikant TL-SM5220-1M
    16 over
    € 29,50Excl. btw
    Netgear ProSafe AGM731F Gigabit Ethernet
    Product-ID 5010060051 Onderdeelnummer fabrikant AGM731F
    • Fabrikant NETGEAR
    • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
    • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
    • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
    19 over
    € 144,50Excl. btw
    Ubiquiti UniFI
    UbiquitiUniFI
    Product-ID 5011079012 Onderdeelnummer fabrikant UDC-1
      1 over
      € 23,50Excl. btw
      HPE Aruba Instant On Gigabit Ethernet
      Product-ID 5011276738 Onderdeelnummer fabrikant R9D16A
      • Fabrikant Hewlett Packard Enterprise
      • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
      • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
      • Type linkerconnector LC multi-modus
      47 over
      € 54,50Excl. btw
      Aruba Aruba 10 Gigabit Ethernet
      Product-ID 5011076210 Onderdeelnummer fabrikant J9150D
      • Fabrikant Hewlett Packard Enterprise
      • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
      • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
      • Type linkerconnector SFP+
      85 over
      € 410Excl. btw
      Aruba Aruba Gigabit Ethernet
      Product-ID 5011071889 Onderdeelnummer fabrikant J4858D
      • Fabrikant Hewlett Packard Enterprise
      • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
      • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
      • Type linkerconnector LC multi-modus
      +100 over
      € 125Excl. btw
      Dell SFP (mini-GBIC) transceiver module Gigabit Ethernet
      Product-ID 5010966326 Onderdeelnummer fabrikant 407-BBOR
      • Fabrikant Dell
      • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
      • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
      1 over
      € 134,50Excl. btw
      Startech Sfp J4858cst J4858c Compatible Gigabit Ethernet
      Product-ID 5011307196 Onderdeelnummer fabrikant J4858CST
      • Fabrikant StarTech.com
      • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
      • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
      • Type linkerconnector LC multi-modus
      +100 over
      € 49,50Excl. btw
      HPE Aruba Instant On 10 Gigabit Ethernet
      Product-ID 5011292017 Onderdeelnummer fabrikant R9D18A
      • Fabrikant Hewlett Packard Enterprise
      • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
      • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
      • Type linkerconnector LC multi-modus
      24 over
      € 109,50Excl. btw
      Ubiquiti U Fiber Uf-Gp-B+ Gpon Olt Sfp For Ufiber Olt
      Product-ID 5011098391 Onderdeelnummer fabrikant UF-GP-B+
      • Fabrikant Ubiquiti
      • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
      • Type linkerconnector SC/UPC enkele modus
      3 over
      € 65Excl. btw
      Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
      Product-ID 5010464488 Onderdeelnummer fabrikant SFP-H10GB-CU5M=
      • Fabrikant Cisco
      • Netwerkkabeltype Directe verbindingskabel
      • Type linkerconnector 1 x SFP+
      • Type rechterconnector 1 x SFP+
      +100 over
      € 109,50Excl. btw
      Cisco Small Business MGBSX1 Gigabit Ethernet
      Product-ID 5010077923 Onderdeelnummer fabrikant MGBSX1
      • Fabrikant Cisco
      • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
      • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
      • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
      64 over
      € 129,50Excl. btw
      Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 2-pack Gigabit Ethernet
      Product-ID 5011023606 Onderdeelnummer fabrikant UF-MM-1G
      • Fabrikant Ubiquiti
      • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
      • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
      2 over
      € 19,50Excl. btw
      Ubiquiti UniFI UDC-2
      UbiquitiUniFI UDC-2
      Product-ID 5011079013 Onderdeelnummer fabrikant UDC-2
        1 over
        Nieuwe lagere prijs
        € 22,77€ 21Excl. btw
        Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
        Product-ID 5010464485 Onderdeelnummer fabrikant SFP-H10GB-CU1M=
        • Fabrikant Cisco
        • Netwerkkabeltype Directe verbindingskabel
        • Type linkerconnector 1 x SFP+
        • Type rechterconnector 1 x SFP+
        +100 over
        € 74,50Excl. btw
        TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet
        Product-ID 5010968219 Onderdeelnummer fabrikant TL-SM311LM
        • Fabrikant TP-LINK
        • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
        • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
        10 over
        € 16Excl. btw
        Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
        Product-ID 5010564803 Onderdeelnummer fabrikant SFP-H10GB-ACU7M=
        • Fabrikant Cisco
        • Netwerkkabeltype Directe verbindingskabel
        • Type linkerconnector 1 x SFP+
        • Type rechterconnector 1 x SFP+
        +100 over
        € 319,50Excl. btw
        HPE SFP+ transceiver module 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5010372291 Onderdeelnummer fabrikant 455883-B21
        • Fabrikant Hewlett Packard Enterprise
        • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        • Uitwisselbare slots 1 x SFP+
        4 over
        € 649,50Excl. btw

        Toont 21 van 159 producten