Accessoires

Filters

m
m
Startech .com HP J9150D compatibel SFP+ transceiver module 10 Gigabit Ethernet
Product-ID 5011260231 Onderdeelnummer fabrikant J9150D-ST
  • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
  • Type linkerconnector LC multi-modus
48 uur
€ 164,50Excl. btw
Aruba Aruba Gigabit Ethernet
Product-ID 5011071889 Onderdeelnummer fabrikant J4858D
  • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
  • Type linkerconnector LC multi-modus
  • Type linkerconnector LC multi-modus
48 uur
€ 127Excl. btw
Ubiquiti UniFi Switch Flex Utility
Product-ID 5011199393 Onderdeelnummer fabrikant USW-FLEX-UTILITY
    48 uur
    € 43Excl. btw
    Ubiquiti RJ45-Sfp Tranceiver Module Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
    Product-ID 5011070075 Onderdeelnummer fabrikant UACC-CM-RJ45-1G
    • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
    • Protocol voor gegevenskoppeling Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
    • Type linkerconnector RJ-45
    48 uur
    € 20,50Excl. btw
    HPE X130 10 Gigabit Ethernet
    Product-ID 5010823611 Onderdeelnummer fabrikant JD092B
    • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
    • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
    • Uitwisselbare slots 1 x SFP+
    • Type linkerconnector LC
    48 uur
    € 499,50Excl. btw
    Cisco SFP+ transceiver module 10 Gigabit Ethernet
    Product-ID 5010887154 Onderdeelnummer fabrikant SFP-10G-SR-S=
    • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
    • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
    • Type linkerconnector LC/PC multi-modus
    • Type linkerconnector LC/PC multi-modus
    48 uur
    € 419,50Excl. btw
    Netgear ProSafe AXM761 10 Gigabit Ethernet
    Product-ID 5010550691 Onderdeelnummer fabrikant AXM761-10000S
    • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
    • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
    • Uitwisselbare slots 1 x SFP+
    48 uur
    € 379,50Excl. btw
    Aruba Aruba Gigabit Ethernet
    Product-ID 5011072565 Onderdeelnummer fabrikant J4859D
    • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
    • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
    • Type linkerconnector LC enkele modus
    48 uur
    € 259,50Excl. btw
    Ubiquiti UniFi Redundant Power System
    Product-ID 5011181891 Onderdeelnummer fabrikant USP-RPS
      48 uur
      € 357Excl. btw
      Aruba Direct Attach Copper Cable
      Product-ID 5011078781 Onderdeelnummer fabrikant J9281D
        48 uur
        € 98Excl. btw
        Direktronik Console Cable RJ45 USB-C 1.8m Blue
        Product-ID 5011135548 Onderdeelnummer fabrikant 105-0604
          10-12 dagen
          € 14,50Excl. btw
          Startech Sfp J4859cst J4859c Compatible Gigabit Ethernet
          Product-ID 5011307197 Onderdeelnummer fabrikant J4859CST
          • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
          • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
          • Type linkerconnector LC
          48 uur
          € 64,50Excl. btw
          Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
          Product-ID 5010815002 Onderdeelnummer fabrikant SFP-H10GB-CU2M
            Dit product is binnenkort weer beschikbaar
            € 68Excl. btw
            Ubiquiti U Fiber Single-Mode Gigabit Ethernet
            Product-ID 5011021771 Onderdeelnummer fabrikant UACC-OM-SM-1G-S-2
            • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
            • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
            1 over
            € 24Excl. btw
            HPE Aruba Instant On 10 Gigabit Ethernet
            Product-ID 5011292017 Onderdeelnummer fabrikant R9D18A
            • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
            • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
            • Type linkerconnector LC multi-modus
            48 uur
            € 84,50Excl. btw
            Startech Sfp J4858cst J4858c Compatible Gigabit Ethernet
            Product-ID 5011307196 Onderdeelnummer fabrikant J4858CST
            • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
            • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
            • Type linkerconnector LC multi-modus
            48 uur
            € 41Excl. btw
            TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet
            Product-ID 5010968219 Onderdeelnummer fabrikant SM311LM
            • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
            • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
            • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
            • Type linkerconnector LC multi-modus
            48 uur
            € 15,70Excl. btw
            Startech Sfp J9150a-st J9150a Compatible
            Product-ID 5011307198 Onderdeelnummer fabrikant J9150A-ST
              48 uur
              € 159,50Excl. btw

              Toont 18 van 558 producten