Overige netwerk switch accessoires

Filters

m
m
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable

Cisco

SFP+ Copper Twinax Cable

Product-ID 5010815002 Onderdeelnummer fabrikant SFP-H10GB-CU2M
    Dit product is binnenkort weer beschikbaar
    € 68Excl. btw
    Cisco 19" Rackmount Kit For Catalyst C1000 3560CX 2960CX

    Cisco

    19" Rackmount Kit For Catalyst C1000 3560CX 2960CX

    Product-ID 5010123112 Onderdeelnummer fabrikant RCKMNT-19-CMPCT=
      48 uur
      € 69,50Excl. btw
      Cisco Stackingkabel 1m

      Cisco

      Stackingkabel 1m

      Product-ID 5011148203 Onderdeelnummer fabrikant STACK-T4-1M=
      • Kleur van het product Grijs, Zwart
      48 uur
      € 209,50Excl. btw
      Cisco Stacking cable

      Cisco

      Stacking cable

      Product-ID 5011007068 Onderdeelnummer fabrikant MA-CBL-40G-1M
        Dit product is binnenkort weer beschikbaar
        € 184,50Excl. btw
        Cisco Stackwise 480 Cable 50cm 0.5m StackWise-480 StackWise-480

        Cisco

        Stackwise 480 Cable 50cm 0.5m StackWise-480 StackWise-480

        Product-ID 5011148310 Onderdeelnummer fabrikant STACK-T1-50CM=
        • Aansluiting 1 StackWise-480
        • Aansluiting 2 StackWise-480
        • Kleur van het product Zwart
        48 uur
        € 99,50Excl. btw
        Cisco StackWise 480 Cable 1M 1m StackWise-480 StackWise-480

        Cisco

        StackWise 480 Cable 1M 1m StackWise-480 StackWise-480

        Product-ID 5010809328 Onderdeelnummer fabrikant STACK-T1-1M=
        • Aansluiting 1 StackWise-480
        • Aansluiting 2 StackWise-480
        48 uur
        € 209,50Excl. btw
        Cisco Stackwise 480 Cable 3M 3m StackWise-480 StackWise-480

        Cisco

        Stackwise 480 Cable 3M 3m StackWise-480 StackWise-480

        Product-ID 5011148311 Onderdeelnummer fabrikant STACK-T1-3M=
        • Aansluiting 1 StackWise-480
        • Aansluiting 2 StackWise-480
        48 uur
        € 299,50Excl. btw
        Cisco Stacking cable

        Cisco

        Stacking cable

        Product-ID 5011004534 Onderdeelnummer fabrikant MA-CBL-40G-50CM
          Dit product is binnenkort weer beschikbaar
          € 99,50Excl. btw
          Cisco StackPower 1.5m

          Cisco

          StackPower 1.5m

          Product-ID 5010747091 Onderdeelnummer fabrikant CAB-SPWR-150CM=
          • Kleur van het product Zwart
          48 uur
          € 199,50Excl. btw
          Cisco Directe verbindingskabel 3m SFP+ SFP+

          Cisco

          Directe verbindingskabel 3m SFP+ SFP+

          Product-ID 5011160314 Onderdeelnummer fabrikant MA-CBL-TA-3M
          • Aansluiting 1 SFP+
          • Aansluiting 2 SFP+
          Dit product is binnenkort weer beschikbaar
          € 139,50Excl. btw
          Cisco Expansion module

          Cisco

          Expansion module

          Product-ID 5010813487 Onderdeelnummer fabrikant C3850-NM-2-10G=
          • Ethernet interface type 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
          • Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s
          • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 4
          Dit product is binnenkort weer beschikbaar
          € 1.049,50Excl. btw
          Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module

          Cisco

          SFP (mini-GBIC) transceiver module

          Product-ID 5010801293 Onderdeelnummer fabrikant GLC-SX-MMD
          • Soort aansluiting SFP
          • SFP transceiver type Vezel-optiek
          • Vezel-optische connector LC
          • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
          Dit product is binnenkort weer beschikbaar
          € 719,50Excl. btw
          Cisco Four-Point Rack Mounting Kit

          Cisco

          Four-Point Rack Mounting Kit

          Product-ID 5010875659 Onderdeelnummer fabrikant C3850-4PT-KIT=
            Dit product is binnenkort weer beschikbaar
            € 124,50Excl. btw
            Cisco StackPower

            Cisco

            StackPower

            Product-ID 5010456724 Onderdeelnummer fabrikant CAB-SPWR-30CM=
              48 uur
              € 99,50Excl. btw
              Cisco Jumper 0.7m Zwart

              Cisco

              Jumper 0.7m Zwart

              Product-ID 5010807558 Onderdeelnummer fabrikant CAB-C15-CBN=
              • Snoerlengte 0.7 m
              • Kleur van het product Zwart
              48 uur
              € 24,50Excl. btw
              Cisco - Montageset DIN-rail

              Cisco

              - Montageset DIN-rail

              Product-ID 5011242409 Onderdeelnummer fabrikant STK-RACK-DINRAIL=
                48 uur
                € 119,50Excl. btw
                Cisco - Montagekit voor netwerkapparaat

                Cisco

                - Montagekit voor netwerkapparaat

                Product-ID 5011291970 Onderdeelnummer fabrikant CMPCT-MGNT-TRAY=
                  48 uur
                  € 44,50Excl. btw
                  Cisco Mounting Bracket Desktop  - Catalyst Micro Switch CMICR-4PT

                  Cisco

                  Mounting Bracket Desktop - Catalyst Micro Switch CMICR-4PT

                  Product-ID 5011375157 Onderdeelnummer fabrikant CMICR-BRKT-DSK
                    Dit product is binnenkort weer beschikbaar
                    € 29,50Excl. btw

                    Toont 18 van 18 producten