Startech Fiber Media Converter
Startech Fiber Media Converter
Startech Fiber Media Converter
Startech Fiber Media Converter
Startech Fiber Media Converter
Startech Fiber Media Converter
Startech Fiber Media Converter

Startech Fiber Media Converter 

€ 79
Verzending vanaf € 0
Kan binnen 48 uur worden verzonden
Startech product-id MCMGBSCMM055
Dustin product-id 5011174172

Korte specs

  • Connectiviteitstechnologie
    Bedraad
  • Fibre channel-poorten
    1
  • Vezel-optische connector
    SC

Voornaamste voordelen

  • Converteert en breidt een Gigabit Ethernet vezelnetwerk (1000 Mbps) met multi-mode vezel op 1000Base-SX-netwerken
  • Bevat een kosteneffectieve Ethernet-naar-glasvezel/koper-naar-glasvezellink
  • Ondersteunt een maximumafstand van 550 m over multi-mode glasvezelkabel (SC-verbinding)
  • Compact ontwerp en monteerbaar op de wand
  • Niet-blokkerende overdrachtsnelheid op volle snelheid
  • Bevat DIP-switch met ondersteuning van Link Fault Pass-through-functie
  • LED-indicatoren voor de eenvoudige controle van de Ethernet/glasvezel-netwerkverbinding
  • Ondersteunt IEEE 802.1q Tag VLAN pass-through
Deze glasvezel mediaconverter breidt een Gigabit Ethernet netwerk (1000 Mbps) uit tot 550 m met multi-mode vezel op 1000Base-SX netwerken.

Specificatie Fiber Media Converter

Header

Fabrikant
StarTech.com

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1000 Mbit/s
Converter input interface
1000Base-T, 100Base-TX
Converter output interface
1000Base-SX
Netwerkstandaard
IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Ethernet interface type
Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Auto MDI/MDI-X
Ja
Duplex systeem
Volledig
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
10, 100, 1000 Mbit/s
Jumbo Frames ondersteuning
Ja
Jumbo frames
9000
Datastroombeheer
Ja
Store-and-forward
Ja

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie
Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Fibre channel-poorten
1
Vezel-optische connector
SC

Prestatie

Maximaal bereik
550 m
Golflengte
850 nm
Draad modus structuur
Multimode
Golflengtemultiplexing (WDM)
Nee
Mean time between failures (MTBF)
50000 h

Design

Intern
Nee
LED-indicatoren
Activiteit, Link, Stroom
Certificering
CE, FCC, REACH
Kleur van het product
Zwart
Materiaal behuizing
Staal

Energie

Spanning
5 V
Ingangsspanning
100 - 240 V
Output current
2.6 A
Stroomverbruik (typisch)
5 W
Stroom
0.5 A
Externe adapter
Ja
Type stekker
Type N

Gewicht en omvang

Breedte
97 mm
Gewicht
200 g
Diepte
70 mm
Hoogte
26 mm

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag
-10 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
5 - 90 %

Technische details

Duurzaamheidscertificaten
RoHS

Verpakking

Breedte verpakking
280 mm
Diepte verpakking
133 mm
Hoogte verpakking
66 mm
Gewicht verpakking
564 g

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS)
85176990
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
595 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
375 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
320 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
20 pc(s)

Inhoud van de verpakking

Snelle installatiehandleiding
Ja
Inclusief AC-adapter
Ja
Er zijn geen accessoires voor dit product.

Andere klanten bekeken ook