Glasvezelkabels maken een betrouwbare en razendsnelle overdracht van grote hoeveelheden data mogelijk. Deze vezelkabels transporteren data met behulp van laserlicht bijna zo snel als het licht via het netwerk. Het verzenden van bestanden via glasvezelkabels gaat even snel als het ontvangen ervan. Ook over langere afstanden.

Ben je van plan glasvezelkabels te kopen? Bij Dustin vind je een uitgebreid assortiment optische vezelkabels, van singlemode tot multimode en van LC/UPC tot SC/APC. Bestel optische glasvezelkabels voor jouw zakelijke fiber optic netwerk en ervaar de voordelen.

Filters

m
m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M LC/UPC LC/UPC OM3 1m
Product-ID 5011177930 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-1
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
2 over
€ 18,90Excl. btw
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Product-ID 5011227153 Onderdeelnummer fabrikant UOC-0.5
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
15 over
€ 23,90Excl. btw
Startech 2m Fiber Optic Cable SC/UPC LC/UPC OM2 2m
Product-ID 5011232099 Onderdeelnummer fabrikant 50FIBLCSC2
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM2
4 over
€ 39,50Excl. btw
Startech .com 10 m OM4 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable- Aqua LC multi-modus LC multi-modus OM4 10m
Product-ID 5011271499 Onderdeelnummer fabrikant 450FBLCLC10
  • Type rechterconnector LC multi-modus
  • Type linkerconnector LC multi-modus
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM4
25 over
€ 89,50Excl. btw
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 2M LC/UPC LC/UPC OM1 2m
Product-ID 5011177951 Onderdeelnummer fabrikant OM1-LC-LC-2
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
1 over
€ 21,90Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 3.0M LC/UPC LC/UPC OM3 3m
Product-ID 5011177932 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-3
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
2 over
€ 26,50Excl. btw
Ubiquiti Network cable LC LC 91.4m
Product-ID 5011108004 Onderdeelnummer fabrikant FC-SM-300
  • Type rechterconnector LC
  • Type linkerconnector LC
  • Lengte 91.4 m
1 over
€ 118Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 7.0M LC/UPC LC/UPC OM3 7m
Product-ID 5011177934 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-7
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
2 over
€ 33,20Excl. btw
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/APC G.657.A1 1.5m
Product-ID 5011232311 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-PATCH-APC-APC
  • Type rechterconnector SC/APC
  • Type linkerconnector SC/APC
  • Conformiteitsnormen G.657.A1
  • Lengte 1.5 m
1 over
€ 8,50Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 5.0M SC/UPC LC/UPC OM3 5m
Product-ID 5011177942 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCSC-5
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
10 over
€ 28,40Excl. btw
Ubiquiti Network cable LC LC 30.5m
Product-ID 5011047440 Onderdeelnummer fabrikant FC-SM-100
  • Type rechterconnector LC
  • Type linkerconnector LC
  • Lengte 30.5 m
Verwacht in de winkel: 05-02-2023
€ 61Excl. btw
Deltaco Network cable SC/UPC LC/UPC OS2 7m
Product-ID 5011105878 Onderdeelnummer fabrikant LCSC-7S
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 9/125 micron
  • Conformiteitsnormen OS2
3-4 dagen
€ 29,50Excl. btw
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM4 10m
Product-ID 5011177993 Onderdeelnummer fabrikant OM4-LCLC-10
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM4
3-4 dagen
€ 38Excl. btw
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 3.0M LC/UPC LC/UPC OM4 3m
Product-ID 5011177991 Onderdeelnummer fabrikant OM4-LCLC-3
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM4
3-4 dagen
€ 26,50Excl. btw
Ubiquiti Netwerkkabel LC LC 61m
Product-ID 5011185905 Onderdeelnummer fabrikant FC-SM-200
  • Type rechterconnector LC
  • Type linkerconnector LC
  • Lengte 61 m
Verwachte verzenddatum 16-02-2023
€ 86Excl. btw
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/UPC G.657.A1 1.5m
Product-ID 5011232310 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-PATCH-UPC-APC
  • Type rechterconnector SC/APC
  • Type linkerconnector SC/UPC
  • Conformiteitsnormen G.657.A1
  • Lengte 1.5 m
3-4 dagen
€ 5,50Excl. btw
Microconnect Network cable SC/UPC ST/UPC OM1 1m
Product-ID 5010309966 Onderdeelnummer fabrikant FIB120001
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector ST/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
Verwachte verzenddatum 16-02-2023
€ 15,50Excl. btw
Direktronik Patch cable SC/UPC SC/UPC OM3 20m
Product-ID 5010674166 Onderdeelnummer fabrikant 117-1420
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector SC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
Verwachte verzenddatum 16-02-2023
€ 59,50Excl. btw

Toont 18 van 344 producten