Glasvezelkabels maken een betrouwbare en razendsnelle overdracht van grote hoeveelheden data mogelijk. Deze vezelkabels transporteren data met behulp van laserlicht bijna zo snel als het licht via het netwerk. Het verzenden van bestanden via glasvezelkabels gaat even snel als het ontvangen ervan. Ook over langere afstanden.

Ben je van plan glasvezelkabels te kopen? Bij Dustin vind je een uitgebreid assortiment optische vezelkabels, van singlemode tot multimode en van LC/UPC tot SC/APC. Bestel optische glasvezelkabels voor jouw zakelijke fiber optic netwerk en ervaar de voordelen.

Filters

m
m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 2.0M 2m LC LC OM3

Prokord

Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 2.0M 2m LC LC OM3

Product-ID 5011177931 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-2
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OM3
  • Type afwerking van schakelaar UPC
6 over
€ 23,70Excl. btw
Prokord Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 2M UPC 2m LC LC OS2

Prokord

Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 2M UPC 2m LC LC OS2

Product-ID 5011311799 Onderdeelnummer fabrikant OS2-LCLC-2
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OS2
  • Type afwerking van schakelaar UPC
+100 over
€ 13,90Excl. btw
Prokord Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 1.5M UPC 1.5m LC LC OS2

Prokord

Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 1.5M UPC 1.5m LC LC OS2

Product-ID 5011311798 Onderdeelnummer fabrikant OS2-LCLC-1.5
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OS2
  • Type afwerking van schakelaar UPC
20 over
€ 12,90Excl. btw
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC LC OM4

Prokord

Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC LC OM4

Product-ID 5011177989 Onderdeelnummer fabrikant OM4-LCLC-1
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OM4
  • Type afwerking van schakelaar UPC
4 over
€ 18,90Excl. btw
Ubiquiti Network cable 91.44m LC LC

Ubiquiti

Network cable 91.44m LC LC

Product-ID 5011108004 Onderdeelnummer fabrikant FC-SM-300
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Kleur van het product Zwart
48 uur
€ 149,50Excl. btw
Prokord Prokord OM4-LCLC-1.5 InfiniBand en Glasvezelkabel 1,5 m LC LC/UPC Paars 1.5m LC LC OM4

Prokord

Prokord OM4-LCLC-1.5 InfiniBand en Glasvezelkabel 1,5 m LC LC/UPC Paars 1.5m LC LC OM4

Product-ID 5011332247 Onderdeelnummer fabrikant OM4-LCLC-1.5
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OM4
  • Type afwerking van schakelaar UPC
8 over
€ 18,90Excl. btw
Microconnect Network cable 1m LC LC OM4

Microconnect

Network cable 1m LC LC OM4

Product-ID 5010638880 Onderdeelnummer fabrikant FIB440401P
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OM4
  • Type afwerking van schakelaar PC
48 uur
€ 16,50Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 3.0M 3m LC LC OM3

Prokord

Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 3.0M 3m LC LC OM3

Product-ID 5011177932 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-3
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OM3
  • Type afwerking van schakelaar UPC
Dit product is binnenkort weer beschikbaar
€ 26,50Excl. btw
Prokord Prokord OM4-LCLC-2.5 InfiniBand en Glasvezelkabel 2,5 m LC Paars 2.5m LC LC OM4

Prokord

Prokord OM4-LCLC-2.5 InfiniBand en Glasvezelkabel 2,5 m LC Paars 2.5m LC LC OM4

Product-ID 5011332248 Onderdeelnummer fabrikant OM4-LCLC-2.5
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OM4
  • Type afwerking van schakelaar UPC
Dit product is binnenkort weer beschikbaar
€ 18,90Excl. btw
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC LC OM3

Prokord

Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC LC OM3

Product-ID 5011177930 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-1
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OM3
  • Type afwerking van schakelaar UPC
6 over
€ 18,90Excl. btw
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 3.0M 3m LC LC OM4

Prokord

Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 3.0M 3m LC LC OM4

Product-ID 5011177991 Onderdeelnummer fabrikant OM4-LCLC-3
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OM4
  • Type afwerking van schakelaar UPC
Dit product is binnenkort weer beschikbaar
€ 26,50Excl. btw
Ubiquiti UFiber 1.2m SC SC G.657.A1

Ubiquiti

UFiber 1.2m SC SC G.657.A1

Product-ID 5011232310 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-PATCH-UPC-APC
  • Aansluiting 1 SC
  • Aansluiting 2 SC
  • Type glasvezel G.657.A1
  • Type afwerking van schakelaar UPC
Dit product is binnenkort weer beschikbaar
€ 5,50Excl. btw
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 2M 2m LC LC OM1

Prokord

Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 2M 2m LC LC OM1

Product-ID 5011177951 Onderdeelnummer fabrikant OM1-LC-LC-2
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OM1
  • Type afwerking van schakelaar UPC
Dit product is binnenkort weer beschikbaar
€ 21,90Excl. btw
Microconnect Network cable 15m SC SC OS2

Microconnect

Network cable 15m SC SC OS2

Product-ID 5010879675 Onderdeelnummer fabrikant FIB224015
  • Aansluiting 1 SC
  • Aansluiting 2 SC
  • Type glasvezel OS2
  • Kern diameter 9 µm
48 uur
€ 13,50Excl. btw
Microconnect Network cable 1m LC ST OS2

Microconnect

Network cable 1m LC ST OS2

Product-ID 5010310117 Onderdeelnummer fabrikant FIB411001
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 ST
  • Type glasvezel OS2
  • Kern diameter 9 µm
48 uur
€ 16,50Excl. btw
Microconnect Network cable 2m SC OS2

Microconnect

Network cable 2m SC OS2

Product-ID 5010309767 Onderdeelnummer fabrikant FIB224002
  • Aansluiting 2 SC
  • Type glasvezel OS2
  • Kern diameter 9 µm
  • Bekleding diameter 125 µm
48 uur
€ 6,50Excl. btw
Microconnect Network cable 1m LC LC OS2

Microconnect

Network cable 1m LC LC OS2

Product-ID 5010310195 Onderdeelnummer fabrikant FIB441001
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OS2
  • Kern diameter 9 µm
Dit product is binnenkort weer beschikbaar
€ 13,50Excl. btw
Ubiquiti UniFi 0.5m LC LC OM3

Ubiquiti

UniFi 0.5m LC LC OM3

Product-ID 5011227153 Onderdeelnummer fabrikant UOC-0.5
  • Aansluiting 1 LC
  • Aansluiting 2 LC
  • Type glasvezel OM3
  • Kleur van het product Aqua-kleur
Dit product is binnenkort weer beschikbaar
€ 9,50Excl. btw

Toont 18 van 269 producten